Torrevieja, España

Altea - pasakiško grožio miestas

Altea yra miestas ir savivaldybė, esanti Valensijos bendruomenėje, Ispanijoje, Viduržemio jūros pakrantėje, vadinamoje Kosta Blanka.

Iberijos pakrantės gyvenvietes Algaro upės žiotyse plačioje Altėjos įlankoje vėliau sujungė Graikijos turgus, pavadintas Altaja. Maurų viešpatavimo metu žemė aplink Altėją priklausė Denijos Taifai, kol ją 1244 m. atkovojo krikščionys, vadovaujant Jokūbui I iš Aragono. Miestas buvo greitai sutvirtintas, o sienos buvo pastatytos, kad apjuostų tai, kas dabar vadinama „senamiesčiu“.
Šis akmenimis grįstų siaurų ir kreivų gatvelių labirintas su žvilgsniais į įlanką yra vienas iš geresnių miesto bruožų. Kiti lankytini objektai yra La Mare de Déu del Consol („Paguodos Dievo Motinos“) bažnyčia, kurią lengva atpažinti iš vaizdingų mėlynos ir baltos spalvos kupolų, išklotų glazūruota keramika. Netoli bažnyčios yra daug nuostabių restoranų, iš kai kurių atsiveria vaizdas į Viduržemio jūrą. Atkreipkite dėmesį, kad jei lankotės automobiliu, turėsite pastatyti automobilį už kelių kvartalų nuo bažnyčios teritorijos, nes šalia esančioje teritorijoje arba uždrausta važiuoti automobiliais ir (arba) gatvės yra tokios siauros ir stačios (arba jose yra laiptų), kad automobiliai nepravažiuoja.
Atstumas nuo Torreviejos: 112 km.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums susidaryti atostogų maršrutus, patarsime, kur geriau nuvykti ir ką pamatyti. Visi maršrutai sudaromi individualiai, maksimaliai pritaikant juos jūsų poreikiams bei pomėgiams.

Dėl detalesnės informacijos tel. (WhatsApp):
+34 66 55 85 111 (lietuviškai, angliškai, rusiškai, lenkiškai)
+34 615 665 078 (lietuviškai, vokiškai, rusiškai)

Scroll to Top