Torrevieja, España

Gvadalesto miestas ant uolų

Gvadalestas yra uolėtas miestas. Jis stovi stačios uolos viršuje, nepaisydamas tuštumos savo strateginėje padėtyje. Slėnio centre jį supa įspūdingi kalnai, tokie kaip La Sierra de Aitana arba La Xorta. Jo kilmė siekia musulmonų laikus; Jie buvo tie, kurie sustiprino miestą ir sukūrė tai, kas šiandien yra viena didžiausių vietos lankytinų vietų: San Chosė pilis arba Castell de Guadalest. Tiesą sakant, mieste buvo daug musulmonų iki XVII amžiaus, kai Felipe III paskelbė dekretą dėl maurų išvarymo.
Nuo to laiko jos tvirtovė patyrė daugybę pokyčių, pavyzdžiui, dėl 1644 m. žemės drebėjimo, kuris sunaikino dalį pastato. Be to, XX amžiuje buvo pastatytas Gvadalesto rezervuaras, kuris žemės ūkio tradicijų slėniui suteikė dar daugiau grožio.
Šiais laikais Gvadaleštas laikomas vienu iš svarbiausių apsilankymų visiems žmonėms, kurie susipažįsta su Alikantės provincija ir, nors tiesa, kad ji tapo turistų traukos centru, Gvadaleštas ir toliau verčia jį pamilti keliautojus iš viso pasaulio. dėl savo unikalaus grožio ir strateginės vietos ant uolos.

Šis Alikantės miestas, žinomas, be kita ko, dėl savo muziejų, turi daug kitų lankytinų vietų lankytojams. Nuo skanios gastronomijos iki nuostabios natūralios kalnuotos aplinkos ir švelnaus klimato – Gvadalestas siūlo keliautojams galimybę mėgautis kalnų galia ir sužinoti apie jų istorines šaknis.
Atstumas nuo Torreviejos: 125 km.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums susidaryti atostogų maršrutus, patarsime, kur geriau nuvykti ir ką pamatyti. Visi maršrutai sudaromi individualiai, maksimaliai pritaikant juos jūsų poreikiams bei pomėgiams.

Dėl detalesnės informacijos tel. (WhatsApp):
+34 66 55 85 111 (lietuviškai, angliškai, rusiškai, lenkiškai)
+34 615 665 078 (lietuviškai, vokiškai, rusiškai)

Scroll to Top